Flip ad Flip ad

Kontakt

Židle OVÁL dětská - opěradlo červené

Dětská dřevěná židle z masivu, červené opěradlo

Více detailů


813Kč s DPH
672Kč bez DPH

4503


Notify me when available


Židle OVÁL s červeným opěradlem

 

Židle z masivního dřeva.

Výška 56cm, výška sedátka 27cm, sedák 30 x30cm, hmotnost 2,4 kg

Dětská židlička je nepostradatelnou součástí dětského pokoje. Je vyrobena z masivního dřeva, je kvalitně zpracovaná, ošetřena olejem pro dětský nábytek, opěradlo lakované barvou certifikovanou pro dětský nábytek. Olej ošetřuje dřevo, nechrání však před mechanickým poškozením. Lze kombinovat se stolkem i lavičkou ze stejného materiálu a vytvořit dětem krásné a tvůrčí prostředí.

Výrobek je vyroben z masivního dřeva – borovice, je dodáván v transportním stavu - ve 2 součástech, které jsou lehce sestavitelné. Návod je přiložen.

Nábytek je určen pro děti batolecího a předškolního věku, tato velikost je zejména pro děti vysoké 93-116 cm (značka 1 podle ČSN EN 1729-1). Nábytek je určen pro děti, které již samostatně sedí (týká se židličky a lavičky) a nehrozí u nich zvýšené riziko pádu, zároveň by dítě při sedu mělo nožičkami dosáhnout na zem. Čištění provádějte vlhkým hadříkem, případně použijte čisticí prostředky vhodné pro dřevěný nábytek.

Je možné vytvořit sestavu ze stolku, židliček a lavičky, vše ze stejného materiálu, a vytvořit dětem krásný koutek v dětském pokojíčku.

Košík  

(prázdný)

Přihlášení

AKTUÁLNĚ

 

 

SLEVY - ŽIDLE KOČKA sleva 400 Kč - vybrané druhy,  SLEVA HRAČEK 9v1


 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Flip ad Flip ad

Akční nabídka

Všechny slevy